Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Święta kościelne” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Nawiedzenie Matki Bożej w 1975 roku w Pyzdrach”

 

Nawiedzenie Matki Bożej. Pyzdry 21 maja 1975

Kolekcja (zbiór/zespół): Święta kościelne, Słowa kluczowe: Święta kościelne w Pyzdrach lata70, Nawiedzenie Matki Bożej w Pyzdrach, Pyzdrzanie. ks. Kazimierz Piosik


Zdjęcie przedstawia Obraz Matki Bożej, który pielgrzymował w Pyzdrach w 1975 roku. Proboszczem Parafii był ks.kan.Kazimierz Piosik


Nazwa dokumentu: Nawiedzenie Matki Bożej. Pyzdry 21 maja 1975
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Święta kościelne
Teczka (jednostki archiwalna): Nawiedzenie Matki Bożej w 1975 roku w Pyzdrach
Numer ID: CATL 30 J / 9.3.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Pyzdrach (z prywatnej kolekcji Pani Henryki Bogiel)
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: Święta kościelne w Pyzdrach lata70, Nawiedzenie Matki Bożej w Pyzdrach, Pyzdrzanie. ks. Kazimierz Piosik
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Nawiedzenie Matki Bożej w 1975 roku w Pyzdrach"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.